Автор Тема: Електронна черга (причини, порядок здійснення, законність тощо)  (Прочитано 626 раз)

Offline Ходаківський Олексій Мик.

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Прошу поінформувати:
1) про причини введення електронної черги для громадян, які бажають приєднатися до електромережі Харківобленерго;
2) норм, порядку розподілу часу для прийому громадян із зверненням про приєднання;
3) вихідні дані нормативного документу, що регламентує відносини громадян і Харківобленерго в частині електронної черги на приєднання.

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Від себе додам:
1) бажаю приєднати до електромережі придбаний будинок у с. Репяхівка Зміївського р-ну;
2) в Зміївському РЕМ, крім іншого,ще до введення електронної черги отримав вимогу принести ситуаційний план із копією сертифікату інженера геодезиста (наскільки мені відомо, НКРЕ не регламентувала вимоги до ситуаційного плану і така вимога від працівника Зміївського РЕМ мені видається шахрайством і більше того, ситуаційний план потрібен для встановлення типу приєднання, а це вже встановлено в результаті натурного огляду працівниками РЕМ, що приїжджали здійснювати огляд);
3) записавшись на прийом електронною чергою отримав дату - березень 2018 року, подзвонив в РЕМ Зміївський - кажуть на приєднання нікого крім мене немає але черга є черга (мені видається це порушенням прав громадян з боку Харківобленерго).
Прошу дати компетентну відповідь.

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Здається зявився нормальний звязок з працівником Зміївського РЕМ. Прошу поки, що не турбуватись і не відповідати.

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Ні, все таки Харківобленерго "не вбачає" порушення прав громадянина. Прошу компетентно відповісти спочатку тут - на форумі.

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Це суть мого звернення :

Виконуючому обовʼязки голови правління
акціонерною компанією «Харківобленерго»
Яворському В.Г.
громадянина Ходаківського Олексія Миколайовича, зареєстрованого за адресою: Харківська обл., Зміївський р-н, с. Репʼяхівка, вул. Лісна 1 (один), 0962569598, sansampli@i.ua

звернення.
Прошу, Вас, проаналізувати та прийняти керівне рішення в ситуації, що склалась у мене при зверненні в Зміївський РЕМ з бажанням приєднати до електромережі придбаний будинок в с. Репʼяхівка Зміївського р-ну по вул. Лісна 8 (вісім).
В Зміївський РЕМ я звернувся ще до введення в дію електронної черги на приєднання. Від працівника цього РЕМ я отримав вимогу до заяви, крім інших документів, прикласти ситуаційний план та викопіювання з топографо-геодезичного плану в маштабі 1:2000 із зазначенням прогнозованої точки приєднання із обовʼязковою наявністю відміток сертифікованого інженера-геодезиста. Повіривши працівнику в законності його вимоги я пішов оформлювати ситуаційний план та викопіювання із обовʼязковою наявністю відміток сертифікованого інженера-геодезиста. З цієї причини вже 25.04.17 р. вимушений був стати в електронну чергу Харківобленерго на приєднання та на моє велике здивування отримав дату та час зустрічі аж 12.03.2018 р. 10:30. Тобто виходить більше року будинок буде без електроенергії і це при діючому порядку в державі, нормативних документах тощо. Почуваючи себе ошуканим в даній ситуації я спершу подзвонив в РЕМ і спитав чи можна щось зробити в цій ситуації, не переводячи наш діалог суто в законне русло. Отримав відповідь « … на приєднання нікого, крім Вас нема, але електронна черга – є електронна черга … ». Після цього я став аналізувати законну сторону цієї ситуації. Результат цього аналізу такий:
1) вимога до заяви, крім інших документів, прикласти ситуаційний план та викопіювання з топографо-геодезичного плану в маштабі 1:2000 із зазначенням прогнозованої точки приєднання із обовʼязковою наявністю відміток сертифікованого інженера-геодезиста є незаконною в частині обовʼязковості наявністі відміток сертифікованого інженера-геодезиста (на офіційному сайті НКРЕ є цьому підтвердження: http://forum.nerc.gov.ua/index.php?topic=1753.0 );
2) сама наявність електронної черги на приєднання в Харківобленерго – теж незаконна (якщо ж в, все ж таки, державному підприємстві Харківобленерго все ж таки дійсно є так званий «внутрішній» документ (де описано причини її запровадження, норм, порядку розподілу часу для прийому та інші регламентації) про електронну чергу, що діє у відповідності до всіх інших галузеутворюючих документів, таких як Закон про електроенергетику, Правила приєднання та інші то його ж треба довести до відома підлеглих працівників для аргументованих відповідей клієнтам).
Може бути випадок, що у мене неповна інформація і я помиляюся про законність цих двох питань, то прошу мене поінформувати реквізитами таких двох документів, що виправдовують законність цих двох питань. По першому питанню прошу у відповідях не посилатися на Закон України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність», оскільки він регламентує діяльність Головного управління геодезії, картографії та кадастру при Кабінеті Міністрів України, а не НКРЕ з підлеглими Обленерго.
За рекомендацією головного інженера Зміївського РЕМ звернутися до Вас, виходячи із вищевикладеного, прошу:
1)   не вимагати від мене при приєднанні до електромережі ситуаційний план та викопіювання з топографо-геодезичного плану в маштабі 1:2000 із зазначенням прогнозованої точки приєднання із обовʼязковою наявністю відміток сертифікованого інженера-геодезиста, а прийняти ситуаційний план із кадастрової документації та викопіювання за допомогою публічних онлайн ресурсів Гугл, Яндекс, 2Гис, як це роблять в інших Обленерго України (позиція НКРЕ -  http://forum.nerc.gov.ua/index.php?topic=855.0 );
2)   здійснити приєднання до електромережі будинку в с. Репʼяхівка Зміївського р-ну по вул. Лісна 8 (вісім) без урахування електронної черги на приєднання в Харківобленерго.

Громадянин                        О.М.Ходаківський

Тут же приводжу відповідь. По відповіді бачу, що я цілком правий (1. Запис у Законі " ... потреб держави і громадян ... " протрактований АК Харківобленерго у вігідному для себе вимірі. Те, що ситуаційний план із кадастрової документації містить окремий аркуш і інформацію про виконавця робіт - факт багатьом відомий. 2. В частині електронної черги - документу по "черзі" немає, а є Правила приєднання із строками приєднання і невиконання цих Правил). Прошу оцінити законність представником НКРЕ.
« Останнє редагування: 12 Червень 2017, 08:22:41 від Ходаківський Олексій Мик. »

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Добрий день. ХОЕ зреагувало на запит електронною поштою. Питання закрито.