Автор Тема: Кабель на фасаді житлового будинка  (Прочитано 1195 раз)

Offline algiz_kh

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
По фасаду 5-типоверхівки, де я мешкаю за адресою: м. Харків, вул. Зернова 6, під'їзд № 20, закріплені і тягнуться електричні кабелі, які живлять торгові кіоски. Ці електричні кабелі підключені до трансформаторної підстанції Південного РЕМ ХМЕМ АК «Харківобленерго». Балансоутворювачем вищевказаного будинку є КП «Жилкомсервіс», а електричних кабелів—власники кіосків. Моєю метою є демонтаж цих кабелів для утеплення стіни квартири та встановлення даних кабелів, згідно з Правилами улаштування електроустановок України. За письмовою відповіддю (9.12.2016 р. ), яку я отримав від Департаменту житлового господарства м. Харкова ХГЕС АК «Харківобленерго» та КП «Жилкомсервіс» були надані приписи на відключення і демонтаж цих кабелів. Але жодних зрушень не відбувається.
Прошу Вас сприяти вирішенню даної проблеми та надати відповіді на наступні запитання:
1. Хто надає послугу з приєднання електроустановки (електричної частини об’єкта) у місті Харків?
2. Якщо електричний кабель встановлений з жорсткими порушеннями, чи можна організувати перевірку даних об'єктів та домогтися переносу живлення торгових кіосків з фасаду житлового будинку

Offline algiz_kh

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Re: Кабель на фасаді житлового будинка
« Reply #1 : 15 Березень 2017, 08:11:45 »
после размещения поста на этом форуме, где-то в течение недели приезжала вышка РЭС Южного. Думали как же переключить киоски и ничего не придумали. Начальник выше указанного РЭСа продолжает открещиваться от данной проблемы. Не законная установка кабелей по фасаду без договора с балансодержателем не повод отключить киоски, куда там они же платят деньги. А как их подключили никого не волнует, главное быстрее и подешевле. Если начальник РЭС прочитает данный пост, к нему вопросик я тут кабель хочу свой "потихому" запитать к Вашей трансформаторной, кому позвонить? или в киосках телефончик спросить?

Уважаемый АК "Харківобленерго" прокоментируйте всетаки мою проблему с сентября месяца вопрос стоит без движений. Не проходите мимо, а то завтра Вам кабеля повесят на стену дома.
Пару фоток по теме

Offline serg1989

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 29 Березень 2017, 22:31:02 »
При подключении сильно не заморачивались видать.
« Останнє редагування: 29 Березень 2017, 22:34:47 від serg1989 »

Offline algiz_kh

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 07 Квітень 2017, 14:16:45 »
Свершилось! :)
Кабель снят со стены и установлен на новый столб. Тему можно закрывать.
С сентября 2016 по апрель 2017 продолжались качели по поводу этого кабеля. Спасибо кто посодействовал.
Фото на 07.04.2017