Автор Тема: Опломбировка электросчетчика и расчет тарифов  (Прочитано 1106 раз)

Offline Анатоліївна

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю
Всем добрый. Такая ситуация:
Я проживаю в селе. Летом прошлого, 2016, года произошло короткое замыкание входящих проводов между щитком, на котором был установлен счетчик, и стеной дома. Счетчик находится в доме. Замыкание произошло в связи с древностью проводов. Свет исчез. На следующий день вызвали аварийку. Счетчик распломбировали(акт есть) и заменили входящий кусок провода на новый. Свет подключили для пользования. Сказали, что нужно ехать в РЭС и писать заявление на опломбировку. Прошла неделя. Поехать не позволяло здоровье. И тут приехали аварийщики и отключили от столба за неуплату. Виновата. Не спорю. Три месяца я с детьми просидела без света, поскольку доход в месяц не покрывал всю сумму долга плюс оплата подключения. В октябре добралась до РЭС. Погасила долги. Написала заявления на подключение(оказалось бесплатное), на распломбировку счетчика, и на опломбировку. Через два дня снова приехала аварийка и подключила к столбу кабель. По поводу распломбированного счетчика никто не интересовался. Вот уже январь, а счетчик так и стоит распломбированный. Начисляют по сумасшедшему тарифу. На звонки в ответ говорят, что нет бензина, чтоб приехать. Что делать? Ведь у меня по оплате льготы 50%.
В течении какого срока после написания заявления обязаны опломбировать электросчетчик?
Почему начисляют по несоразмерному тарифу? Насколько мне известно, тариф должен быть средний за последний год? Я весь год платила по льготам по минимальной стоимости киловат. Значит средний тариф тоже должен быть льготным и не изменяться?
Что делать и как добиться перерасчета за эти три месяца?
Всем спасибо за ответы заранее.

Offline ВАТ "Запоріжжяобленерго"

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 11
    • Перегляд профілю
Для надання більш конкретної відповіді на Ваше звернення щодо опломбування та нарахуванню за спожиту електричну енергію, пропонуємо зазначити прізвище, ім’я, по батькові споживача, з яким укладено договір про користування електричною енергією, та місце проживання.

Offline Анатоліївна

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю
Львова Ирина Ивановна, л/с 4101268, село Григорьевка, Запорожский район

Offline ВАТ "Запоріжжяобленерго"

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 11
    • Перегляд профілю
Взаємовідносини між громадянами (споживачами електричної енергії) та енергопостачальниками регулюються Правилами користування електричною енергією для населення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 №1357 зі змінами (далі – ПКЕЕН). Правила обов’язкові для виконання всіма споживачами і енергопостачальником незалежно від форм власності (абзац другий пункту 1 ПКЕЕН).
Відповідно до п.36 ПКЕЕН у разі відключення об’єкта побутового споживача через заборгованість відновлення електропостачання здійснюється за рахунок електропостачальника протягом трьох днів у містах та п’яти днів у сільській місцевості після оплати побутовим споживачем заборгованості.
Термін виконання робіт по опломбуванню розрахункового приладу обліку визначається енергопостачальною організацією за узгодженням зі споживачем.
Розрахунки за спожиту електричну енергію здійснюються за діючими тарифами (цінами) для населення. на підставі показів засобу обліку. Відповідно до постанови НКРЕКП від 26.02.2015 № 220 "Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню" з 01 вересня 2016 по 28 лютого 2017 року включно встановлено наступні тарифи на електричну енергію, що відпускається населенню:
Відповідно до постанови НКРЕКП від 26.02.2015 № 220 "Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню" з 01 вересня 2016 по 28 лютого 2017 року включно встановлено наступні тарифи на електричну енергію:
1.2. Населенню, яке проживає в сільській місцевості (у тому числі яке проживає в житлових будинках, обладнаних кухонними електроплитами):
за обсяг, спожитий до 150 кВт∙год електроенергії на місяць (включно) – 0,714 грн;
за обсяг, спожитий понад 150 кВт∙год до 600 кВт∙год електроенергії на місяць (включно) – 1,29 грн;
за обсяг, спожитий понад 600  кВт∙год електроенергії на місяць – 1,638 грн.
Споживачам, які мають право на встановлені законодавством пільги з оплати спожитої електричної енергії, до оплати пред’являється рахунок з урахуванням пільг.
Для вирішення питання щодо перерахунку за спожиту електричну енергію Вам необхідно звернутися з письмовою заявою до Запорізького РЕМ ВАТ "Запоріжжяобленерго".