Автор Тема: Новое подключение или раздел лицевого счета?  (Прочитано 318 раз)

Offline Dashutka

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Доброго времени суток!
Вопрос к специалистам.
В разделе Киевоблэнерго есть созданная тема - http://forum.nerc.gov.ua/index.php?topic=2972.0
Может тут ответят быстрее - в данной ситуации (реконструкция частного жилого дома хозяйственным способом, ее узаканивание через суд и раздел на жилые квартиры) - Должно быть новым подключением или все-таки разделом лицевого счета прежнего владельца. (Существующая мощность всех устраивает. По деньгам - дешевле котельную построить, чем мощность поднимать. Да и по расчетам фактически установленных приборов этой мощности хватает).
Также не ясно - переносные электроплиты (до 16А максимальная нагрузка) - стоят у всех по факту, приборы отопления (у всех по факту по 1 конвектору на 2 кВт) и бойлеры (стационарные) (2 кВт) - это 2-я категория электроснабжения или 3-я??? Как по мне - Если я в эту розетку могу воткнуть плиту, а могу чайник - то электроплита это такой же электроприбор, как и фен.

Offline Нечипорук В.

• Sr. Member
    • Перегляд профілю
Є два види послуг з приєднання:
-нове приєднання;
-збільшення потужності по існуючому приєднанні.
Відмінність будинку з одним власником та багатоквартирного будинку з різними власниками в присутності на другому обєкті спільних прав власності на інженерні комунікації та спільних потреб в використанні електричної енергії. Ці особливості формують принципові вимоги до проектної документації багатоквартирного будинку , в частині чіткого унормування відповідих технічних рішень.
Закон "Про архутектурну діяльність" (встановлює принципи проектування) передбачає, що проектну документацію створює на мешканець (мешканці) будинку, не органи місцевого самоврядування, не суд, а сертифікований проектант, який своїм сертифікатом відповідає за відповідність всіх розрахунків потужності , рішень нормативним документам.
Якщо відбулась реконструкція, то вона має бути оформлена проектною документацією, в якій зявится розрахунок потужності на кожну картиру (не за точкою зору мешканця на це , а за ДБН), розрахунок загальної потужності на будинок, з розділенням на потужність для власних потреб квартир та потужність для технічних цілей та освітлення місць загального використання.
Якщо такої проектної документації нема, то відсутні підстави укладати індивідуальні договори. Якщо розрахована проектом загальна потужність "вміщається" у вже дозволену потужність, то отримувати послугу з приєднання в частині збільшення потужності не треба. Якщо розрахована потужність більше дозволеної, то треба отримати послугу з приєднання в частині збільшення потужності й лише після цього укладати індивідуальні договори та договір на технічні цілі.

Offline Dashutka

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Спасибо за ответ.
Я согласованием с киевоблэнерго никогда не сталкивалась. Но хочется четкого понимания что мне нужно сделать, что бы на выходе получить положительный результат с минимальными финансовыми затратами, а для этого мне нужно четко сформировать задание проектной организации. Плюс у нас не стандартное жилье и я не видела ДБН, который четко регламентирует по какой методике надо проводить расчет. А это значит что проектировщик может провести расчет на свое усмотрение? Или же есть какая-то методика, которой можно воспользоваться?

1. К какому типу жилищ относится дом, если ему присвоили статус жилого многоквартирного дома, но квартиры (согласно паспорту БТИ) в нем до 30м2. В ДБН В.2.523:2010 нет жилищ такого типа. Есть квартиры от 35 до 95. Есть общежития. Можно ли в данном случае рассчитывать мощность по индивидуальному проекту для каждой квартиры (сейчас для 1 квартиры реальная расчетная мощность порядка 6,5 кВт, реальная установленная порядка 10)??? Каким образом можно высчитать коэффициент одновременности для всех квартир на вводе? (При условии не типового жилья).
2. Необходимо ли в проекте указывать маломощные переносные электроплиты (до 16А) и переносные системы обогрева, если они включаются в стандартную розетку и используются по желанию и эпизодически (Это условие мы утверждаем протоколом общих сборов, выполнение которого обязательно для всех совладельцев), в тех паспорте на квартиру эти вопросы не указаны).

Вопросы эти к чему - для квартир без электроплит и без стационарного электроотопления значение удельной мощности квартиры на вводе - 1,1-1,3 кВт. Это до 111 кВт на вводе (сейчас договорная 140).(это второго уровня электрификации) и 3-я категория электроснабжения. При этом на квартиру выделяется до 6,5 кВт. (что совпадает с фактической расчетной мощностью на квартиру(с учетом всех потребителей, которые у меня в квартире есть)).

Offline Нечипорук В.

• Sr. Member
    • Перегляд профілю
Ці питання до проектантів будинків , а вони на даному форумі рідкі гості.

Offline Dashutka

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Ці питання до проектантів будинків , а вони на даному форумі рідкі гості.

На форумах проектировщиков - уже несколько лет дискуссия - как лучше и правильнее считать... Если бы был универсальный рецепт - то проблем не было бы....

Offline Dashutka

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
так... пока с проектировщиками непонятно и пока мы занимаемся перерегистрацией... вопрос следующий:
тут табличка с тарифами http://index.minfin.com.ua/tarif/electric/electric2016-09.php
Есть графа 3 и графа 4.
Чем они отличаются?
Может ли моя квартира, в которой стоит бытовой электрический конвектор и нет газа относиться к тарифу 4?
Какие документы необходимо предоставить в Рэс, что бы оформить тариф по пункту 4???

Offline Нечипорук В.

• Sr. Member
    • Перегляд профілю
Порядок застосування тарифів на електроенергію. Постанова НКРЕ від 23.04.2012  № 498.
2.1.2. Населенню, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, відпуск електричної енергії проводиться за тарифом, установленим для населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (або електроопалювальними установками та кухонними електроплитами).
Для цілей цього Порядку до багатоквартирних будинків належать житлові будинки з трьома та більше квартирами (будинки багатоквартирні масової забудови, будинки багатоквартирні підвищеної комфортності, будинки житлові готельного типу), а також спарені або зблоковані житлові будинки з трьома та більше квартирами, крім гуртожитків, готелів, туристичних баз, таборів, будинків відпочинку, відокремлених житлових будинків садибного типу (міських, позаміських, сільських), вілл, дач, будинків для персоналу лісового господарства, літніх будинків для тимчасового проживання, садових будинків.
Підтвердження факту відсутності газифікації природним газом багатоквартирних будинків та відсутності або нефункціонування в зазначених будинках систем централізованого теплопостачання здійснюється на підставі акта, виданого державною інспекцією з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі (далі - державна інспекція).
Державна інспекція звертається до відповідного органу місцевого самоврядування для отримання підтвердження факту відсутності газифікації природним газом та відсутності або нефункціонування систем централізованого теплопостачання в окремих багатоквартирних будинках.
Акт складається в довільній формі у чотирьох примірниках, один з яких надається відповідному ліцензіату, другий - відповідно Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, третій - органу місцевого самоврядування, а четвертий - залишається у державній інспекції. Копію акта державна інспекція надає територіальному підрозділу НКРЕ у відповідному регіоні.

Offline Dashutka

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Спасибо огромное за ответ.
Так это решает все наши проблемы. мы отлично вписываемся в уже существующую мощность...  и можем при этом оформить тариф на электроотопление.

Offline Провокашка

• Full Member
    • Перегляд профілю
Будете при зниженому тарифові в опалювальний період, але без ел-ї, бо Ваші розрахунки на пальцях це шлях до напруги 170В та аварійних відключень.

Offline Dashutka

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Будете при зниженому тарифові в опалювальний період, але без ел-ї, бо Ваші розрахунки на пальцях це шлях до напруги 170В та аварійних відключень.
Насколько я в курсе - в квартирах с центральным отоплением и горячим водоснабжением также стоят бойлеры, обогреватели , электрочайники и микроволновки. И всем вполне хватает на вводе автомата на 16а. Максимум на 25.
У нас 86 квартир. Дбн говорит мне о том, что установленная мощность на квартиру с электроплитой 10 кВт. А для расчета на вводе - порядка 1,6. Согласно ДБН - мне хватает. Да и по факту цифры примерно такие же.
А если учесть что плита у меня в Пике потребляет 16 А - то реальные цифры ещё меньше.
С воздуха у меня 200 кВт дополнительной мощности не нарисуется. Поэтому или мы по очереди включаем плиту с конвектором, либо сидим без света из-за придуравошных соседей, которые потребляют по 1200 кВт электроэнергии и при этом за нее не платят.
За котельную я не спорю - нужно, но это минимум год, а индивидуальный договор я хочу сейчас.